N.O.V.A. 3

N.O.V.A. 3 1.0.5

Trzecia część epickiego FPS-a na Android

Zalety

  • Świetna grafika
  • Szybka akcja
  • FPS na Android z prawdziwego zdarzenia
  • Wymagający tryb multiplayer

Wady

  • Małe graficzne niedoróbki

Doskonały
9

N.O.V.A. 3 to najnowsza część gier akcji z serii N.O.V.A. Doskonała grafika, szybka akcja i futurystyczny klimat to jej największe zalety. Jeśli lubisz FPS-y w klimatach science fiction takie jak Halo czy Crysis to NOVA 3 na Android przypadnie Ci do gustu.

N.O.V.A. 3 zawdzięcza swój tytuł, ekwilibrystycznemu rozwinięciu: Near Orbit Vanguard Alliance. NOVA 3 jest futurystycznym shooterem FPS. Każda z kolejnych części gry jest wyznacznikiem graficznych możliwości mobilnych urządzeń danego czasu. Wiadomo jednak, że aby uzyskać super realistyczną grafikę potrzebujemy mocnego telefonu lub tabletu Android.

NOVA 3 na Android przynosi nam kampanię dla pojedynczego gracza oraz tryb multiplayer (lokalny po WiFi jak i przez Internet). Kampania single player jest oczywiście przygrywką i obozem treningowym przed potyczkami online. Tam znajdziemy prawdziwych wyjadaczy mobilnych blasterów.

Sterowanie w NOVA 3 na Android jest jak najbardziej klasyczne dla tego rodzaju gier. Lewym joystickiem chodzimy, prawą stroną ekranu celujemy, a duży guzik w lewym dolnym rogu odpowiada, za strzelanie. Gra posiada, jeszcze dwa alternatywne schematy sterowanie dla bardziej wymagających.

Jeśli szukasz dobrego FPS-a na Android, możesz zakończyć poszukiwania. Pobierz NOVA 3 na Android i ciesz się szybką akcją, piękną grafiką i tabunami wrogów, których można rozwalić z futurystycznych pukawek.

N.O.V.A. 3

Download

N.O.V.A. 3 1.0.5

Opinie użytkowników o N.O.V.A. 3